Bezstarostná stavba? Neexistuje?
Omyl, existuje a práve u nás!

Váš čas je vzácny a drahý. Nemáte toľko času, aby ste ho strávili s ľuďmi na úradoch, v bankách, s architektom, stavebnou firmou ,dodávateľmi, remeselníkmi, ...!
Hľadáte firmu, ktorá Vám zabezpečí úplne všetko od A po Z- všetko pre Vašu stavbu.
Myslíte, že neexistuje?

Áno existuje.My v SUNHOUSE Vám zabezpečíme Váš stavebný projekt úplne bezstarostne a bez x termínov na rôznych miesta. Jediné čo musí je vyberať si, kde chcete mať Váš nový rodinný dom, ako má vyzerať, aké vybavenie má mať a všetko ostatné pre Vás zabezpečíme my v SUNHOUSE.

Je to novinka na slovenskom trhu, ktorá nemá konkurenciu a zabezpečí Vám rýchlu, kvalitnú realizáciu stavby rodinného domu. Ak si zvolíte tak aj vrátane technickej výbavy, nábytku až do posledného vankúša, bezpečnostná technika, inteligentná domácnosť, ako aj záhrada a okolie domu vrátane stromov, okrasných drevín, záhradného nábytku a všetko, čo si len želáte mať. Po prevzatí domu si iba privezieteVaše osobné veci a už druhý deň bývate v novom dome podľa Vašich predstáv.

 Špecializujeme na zabezpečenie kompletného servisu pre našich klientov, ktorí nemajú toľko skúsenosti, času, nervov alebo chuť sa o všetko postarať sám.
Vo všetkých oblastiach máme špecialistov na stavbu, ktorí sa už dlhoročne úspešne zaoberajú a riešia všetko, čo je so stavbou spojené pre našich klientov.Pre množstvo stavieb, ktoré realizujeme Vám vieme ponúknuť materiály v najvyššej kvalite, ale za ďaleko výhodnejších podmienok.
Spojenie financovania a poistenia, kde spolupracujeme s takmer všetkými Bankami a poisťovňami na slovenskom trhu.

Zabezpečíme Vám Váš dom snov za cenu bytu.
Samozrejme výhodou pre Vás je, že sa o všetko postarajú naši špecialisti a behom krátkej doby sa môžete nastohovať a užiť si Váš nový dom.

 

Chcete vedieť viac? Radi Vám poradíme a vysvetlíme každý krok, ktorý budeme pre Vás zabezpečovať a realizovať. Zavolajte nám a dohodneme si osobné stretnutie a Váš sen o bývaní sa stane skutočnosťou.


Vás SUNHOUSE Team