Kariéra a spolupráca u nás

Poskytneme Vám zázemie silnej spoločnosti a vytvárame tie najlepšie podmienky pre Váš rozvoj. Neurčujeme výkony, neskrývame provízie, zaručujeme samostatnosť v rozhodovaní a nie sme MLM.

Chcete pracovať v oblasti, ktorá Vám dá naozaj zmysel a klientom skutočné pridané hodnoty?

Radi by ste sa vyčlenili zo šedého priemeru a dokázali niečo viac?
Potrebovali by ste priestor na sebarealizáciu a s možnosťou kariérneho rastu?
Nemáte žiadny problém komunikovať a stretávať sa s ľuďmi, ale práve naopak?
Boli by ste spokojný s nadštandardným finančným ohodnotením a osobnostným rozvojom?
Dokážete premýšľať aj mimo stanovených mantinelov a vidieť veci iným spôsobom?

Svojim klientom zabezpečujeme celú škálu poistenia od životného poistenia cez poistenie áut, majetku občanov, podnikateľov až po zložité priemyselné riziká. Patríme do najväčšej siete sprostredkovateľov poistenia a finančných produktov v strednej Európe. Patríme pod značku INSIA.

EL Agency je inovatívna spoločnosť s bohatými skúsenosťami a veľkou perspektívou.

Perspektíva odráža práve tie skúsenosti, ktoré sme ako skupina profesionálov dokázali získať počas pôsobenia v uplynulých rokoch na finančnom trhu na Slovensku. Vďaka našim rôznorodým pohľadom na problematiku finančnej gramotnosti a pre množstvo informácií, či znižovanie voľného času sme sa rozhodli pre jedinečný koncept komunikácie s klientom o jeho životných situáciách.

Nakoľko si uvedomujeme, že práve čas našich klientov a obchodníkov sa stáva vzácnosťou, neustále pripravujeme online nástroje, zjednodušené aplikácie a vôbec know-how celej komunikácie tak, aby v maximálnej možnej miere uľahčili život obidvom stranám a zároveň priniesli nadštandard, ktorý je dnes na Slovenskom trhu len zriedkavý.

Práve vďaka hore menovaným argumentom robíme všetko preto, aby náš klient nemal pocit nátlaku zo strany našich obchodníkov, ale zároveň aby sám pochopil, aké sú jeho konkrétne potreby a motivácia dopriať si jednotlivé riešenia zvyšujúce jeho životnú úroveň

Vysoké provízie


Hlavnou výhodou v EL Agency sú vysoké provízie. Ak už v poisťovníctve pôsobíte a máte svoje portfólio zákazníkov, môžete si v našej províznej kalkulačke overiť, ako by Vaše doterajšie provízie vyzerali, keby ste pristúpili na spoluprácu s nami. Vyššie provízie, ale nie sú všetko, čo môžete očakávať…


V tom prípade ste v správnom čase na správnom mieste.


Dajte nám o sebe vediet a náš manažér, Martin Bourek, Vás rad oboznámi so všetkými výhodami a podmienkami tejto spolupráce.
Pošlite nám prosím Váš životopis aj s motivačným listom, prečo by sme si mali vybrať práve Vás. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim interným požiadavkám.
„Staňte sa súčasťou budúcnosti ešte dnes!“