EL Agency sa predstavuje

Našim klientom zabezpečujeme veľmi širokú a komplexnú ponuku poistenia od životného poistenia cez poistenie áut, majetku občanov, podnikateľov až po zložité priemyselné riziká a hypoték. Patríme do najväčšej siete sprostredkovateľov poistenia a finančných produktov v strednej Európe. Patríme pod značku INSIA.
Vďaka skúsenostiam a odbornosti sme schopní nájsť vždy to správne riešenie pre každého klienta. Poskytovanie kvalitných služieb a osobného servisu sú pre nás základnou hodnotou.

Familie

Naš Team >>>

EL Agency je inovatívna spoločnosť s bohatými skúsenosťami a veľkou perspektívou.Perspektíva odráža práve tie skúsenosti, ktoré sme ako skupina profesionálov dokázali získať počas pôsobenia v uplynulých rokoch na finančnom trhu na Slovensku. Vďaka našim rôznorodým pohľadom na problematiku finančnej gramotnosti a pre množstvo informácií, či znižovanie voľného času sme sa rozhodli pre jedinečný koncept komunikácie s klientom o jeho životných situáciách.
Nakoľko si uvedomujeme, že práve čas našich klientov a obchodníkov sa stáva vzácnosťou, neustále pripravujeme online nástroje, zjednodušené aplikácie a vôbec know-how celej komunikácie tak, aby v maximálnej možnej miere uľahčili život obidvom stranám a zároveň priniesli nadštandard, ktorý je dnes na Slovenskom trhu len zriedkavý.
Práve vďaka hore menovaným argumentom robíme všetko preto, aby náš klient nemal pocit nátlaku zo strany našich obchodníkov, ale zároveň aby sám pochopil, aké sú jeho konkrétne potreby a motivácia dopriať si jednotlivé riešenia zvyšujúce jeho životnú úroveň.

POISTENIA, HYPOTÉKY a LEASING


Naša spoločnosť už od roku 2012 poskytuje služby v oblasti poistenia, zaistenia, poskytovania úverov, leasingov a iných finančných služieb.
Zamestnanci a partneri spoločnosti EL Agency - S pracujú v odbore poisťovníctva viac než 15 rokov.
Máme bohaté skúsenosti z priameho obchodu poistných produktov, aj z manažérskych pozícií nadnárodných poisťovní a patríme medzi odborníkov vo všetkých odvetviach životného aj neživotného poistenia.

O spoločnosti


EL Agency, s.r.o.
IČ 47 449 012; DIČ SK2023879374
Sídlo: Hlavná 108/191, 900 23 Viničné
Zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., Oddiel: Sro, Vložka číslo: 92530/B
Konateľ: Mgr. Mário Marko, Katarína Marková
Povolenia Národnej banky Slovenska č.:ODT-.12008/2010Zapísaná v zozname podriadených finančných agentov registra vedeného Národnou bankou Slovenska č. 190015.

                                                                           

 
 
Hirn 1

Kariéra a spolupráca u nás >>>

Pomáhame klientom v okamihu, keď to najviac potrebujú!

Naši partneri: Poisťovne, Banky, Doplnkové dôchodkové spoločnosti, Investovanie, Stavebné sporiteľne, Leasingové spoločnosti

Partneri

44

Partneri


AEGON Životná poisťovňa, a.s. Agra poistovňa, AIG Europe Allianz – SK a.s. Atradius Credit Insurance N.V. AXA SK a.s. Basler-AG Coface Austria Kreditversicherung AG ČSOB Poisťovňa, a.s. D.A.S. poisťovňa právnej ochrany, a.s. Európska Cestovná poisťovňa Generali SK, a.s. Groupama Garancia a. s. HDI AG NN Životná poisťovňa, a.s. KOMUNÁLNA KOOPERATIVA MetLife a.s. QBE Union a.s. UNIQA a.s. Wüstenrot poisťovňa, a.s. ZAVAROVALNICA TRIGLAV Doplnkové dôchodkové spoločnosti AEGON, d.s.s., a.s. AXA d.d.s., a.s. Doplnková dôchodková spoločnosť Tatra banky, a.s. ING Tatry – Sympatia, d.d.s.,a.s. STABILITA, d.d.s., a.s. Banky BRE Bank SA Consumer Finance Holding ČSOB banka, a. s. mBank SK OTP SK a.s. Privatbanka, a.s. Slovenská sporitel’ňa, a.s. Tatra banka UniCredit Bank SK a. s. VUB a.s. Investovanie Golden Gates International s.r.o. Stavebné sporiteľne ČSOB stavebná sporiteľňa, a.s. Prvá stavebná sporitelňa,a.s. Slovenská sporiteľna, a.s. Wüstenrot stavebná sporitelňa, a.s. Leasingové spoločnosti ČSOB Leasing, a.s. Tatra – Leasing, s.r.o. UniCredit Leasing Slovakia, a.s. VB LEASING SK, spol. s r.o. VÚB Leasing, a.s.