Ste bohatý ako Donald Trump?

NIE? Potom je pre Vás dobré, aby ste si prečítali týchto par riadkov a na konci sa spolu porozprávame, čo urobiť, aby ste sa mali lepšie ako doteraz.


KEDY ste si naposledy nechali spraviť AUDIT Vašich životných (aj investičné životné poistenie) zmlúv u nezávislého špecialistu ?

Nezávislý špecialista nie je z pravidla ten, kto Vám uzavrel, predal alebo odporučil Vašu životnú zmluvu. Človek, ktorý poistenie uzavrel Vám na 98% povie, že Váš produkt je ten najlepší a že máte všetko v najlepšom poriadku.

Naše skúsenosti nám ukázali, že pri AUDITE 12 zmlúv v našej spoločnosti je 8 zmlúv nevýhodných pre klienta a sú pre neho stratové.

My Vám ponúkneme v našej JARNEJ kampani spracovanie AUDITU vrátane osobného nezáväzného rozhovoru (cca 30 – 60 minút) Lokalita Bratislava okolie – BEZPLATNE.

 

Spolupracujeme:

 
“Nájdite bývanie svojich snov”My v REAL AGENCY sme presvedčení, že naša práca je o ľuďoch, ich potrebách, želaniach a snoch.
Kúpa alebo predaj nehnuteľnosti je najvýznamnejšou udalosťou a investíciou v živote človeka. Často sa spája s pocitmi neistoty a obáv. Preto sa snažíme našim klientom pomôcť orientovať sa na realitnom trhu bezpečne a spoľahlivo.
Našou misiou sú spokojní klienti, ktorí nás bez váhania odporučia svojim priateľom, rodine a známym.


Financovanie a refinanc


V momentálnej situácii na trhu s hypotékami je pre bežného človeka sa ťažko orientovať a vybrať si tú správnu ponuku.
Poradíme vám, na ktoré chyby si treba dať pri výbere hypotéky pozor a ako si nastaviť potrebné parametre tak, aby čo najviac vyhovovali Vašim potrebám. Spolupracujeme s takmer všetkými bankami a máme dlhoročné skúsenosti.
Najlepší spôsob ako sa vyhnúť chybám je obrátiť sa na našu spoločnosť, ktorá Vám pomôže k najlepšej hypotéke a nemusíte za túto službu platiť.