Jarná kampaň

Ste bohatý ako Donald Trump?

NIE ? Potom je pre Vás dobré, aby ste si prečítali týchto par riadkov a na konci sa spolu porozprávame, čo urobiť, aby ste sa mali lepšie ako doteraz.
KEDY ste si naposledy nechali spraviť AUDIT Vašich životných zmlúv u nezávislého špecialistu ?
Nezávislý špecialista nie je z pravidla ten, kto Vám uzavrel, predal alebo odporučil Vašu životnú zmluvu. Človek, ktorý poistenie uzavrel Vám na 98% povie, že Váš produkt je ten najlepší a že máte všetko v najlepšom poriadku.
Naše skúsenosti nám ukázali, že pri AUDITE 12 zmlúv v našej spoločnosti je 8 zmlúv nevýhodných pre klienta a sú pre neho stratové.

Uvedieme Vám jeden typický príklad našej klientky z Bratislavy :


V renomovanej banke v Bratislave uzavrela klientka IŽP (investičné životné poistenie) na 25 rokov s poistným 25 eur mesačne.


To znamená, že klientka uzatvárala svoju životnú zmluvu za určitým cieľom.

Cieľ bol nastavený tak, že klientka si našetrí financie do určitého veku na prilepšenie, napr. do dôchodku. 80% zmlúv je nastavených stratovo a nespĺňa požiadavky klienta.
Čakať až do skončenia poistnej doby na zmluve je pre Vás ohrozením.
Seriózna firma si účtuje za takýto AUDIT podľa množstva podkladov a materiálov, ktoré musí preveriť od 350 do 1500 eur.
Naša spoločnosť Vám ponúka v JARNEJ kampani spracovanie AUDITU- BEZPLATNE vrátane osobného nezáväzného rozhovoru, ktorý trvá cca 30 – 60 minút, kde si spoločne prejdeme a vysvetlíme výsledky AUDITU.

Čo môžete očakávať od osobného stretnutia?

Analýzu existujúcej zmluvy, kde sa zameriame na vývoj výnosu a zisku, ale aj straty. Analýza je spracovaná od začiatku danej zmluvy až k aktuálnemu dátumu.
Predpokladaný vývoj Vašej zmluvy a akú hodnotu môžete očakávať ku koncu zmluvy na základe relevantných údajov z inštitúcií a reálneho vývoja trhu.
Vaše potenciálne možnosti. Naše odporúčania- alternatívy, čo by ste mali urobiť.
Tu náš rozhovor končí. Vy sa ďalej rozhodujete, čo urobiť na základe všetkých dostupných reálnych a relevantných informácií.
Na základe Vašej žiadosti o pokračovanie Vám pomôžeme ďalej riešiť dosiahnutie vašich cieľov. To v našej spoločnosti znamená klientský servis a starostlivosť.


NAŠÍM CIEĽOM JE:

Dosiahnutie Vášho cieľa tak, aby peniaze, ktoré ste si museli tvrdo odpracovať predstavovali pre Vás podstatne vyšší výnos a zabezpečenie do budúcnosti, ktorú si zvolíte práve Vy sami.
Zabezpečíme Vám informácie, ktoré dostanete iba od nezávislého špecialistu. Dáme Vám istotu a produkt, ktorý splní Vaše očakávania a zabezpečí dosiahnutie cieľa. Ukážeme Vám a upozorníme Vás na skutočnosti ktoré ohrozujú Vaše ciele. Upozorníme Vás na eventuálne nebezpečenstvo alebo možne straty. Podporíme Vás pri korekcii chýb, alebo hrozieb. Ukážeme Vám alternatívne riešenia. Dáme Vám možnosť vyťažiť z našich dlhoročných skúseností vo finančnom sektore. Dáme Vám férové a odborné poradenstvo.

Nie je naším CIEĽOM :

Vybrať ďalšie peniaze z Vášho vrecka.
Predať Vám za každú cenu nové zmluvy, pokiaľ to Vy sám nechcete.

VAŠE INVESTÍCIE / VAŠE RIZIKO

5 minút na prečítanie tohto článku + 0,00 Eur.
5 minút na zabezpečenie podkladov, ktoré potrebujeme k AUDITU.
2-5 minút na poslanie podkladov prostredníctvom mailu.
2 minúty na telefonát, pri ktorom si dohodneme osobné stretnutie.
30-60 minút na osobné stretnutie.
Dozviete sa, že Vaše kroky a zmluvy sú v najlepšom poriadku alebo sa dozviete, že nie všetko je v poriadku ako ste si mysleli.
Dozviete sa, čo by ste mali teraz urobiť.

My Vám sľubujeme:
Diskrétnosť,
Dodržanie Zákona o ochrane osobných údajov,
Odborné poradenstvo.
Vy dostane fakty, na základe ktorých sa môžete rozhodnúť ako postupovať ďalej.
Teraz v JARNEJ AKCII – bezplatne a nezáväzne.Teda nie ste bohatý ako Donald Trump a musíte sa starať o Vaše financie a zabezpečenie do budúcnosti sám? Teraz už naisto viete, že sa musíte postarať sám o seba. Naša spoločnosť Vám v našej JARNEJ AKCII ukáže reálny stav Vašich financií- nezávisle, nestranne a odborne. Zhodnotíme Vašu situáciu na základe reálnych ukazovateľov a tak Vám dáme možnosť na reálne dosiahnutie Vašich cieľov.

Otestujte si nás a píšte nám. Pošlite nám Vaše podklady ako to spravilo už veľa ľudí pred Vami. My sa teším na Vaše návrhy a dotazy. Budeme sa snažiť aby informácie, ktoré od nás dostanete, boli pre Vás zrozumiteľné a znamenali pre Vás pokojnejšie dni, lepší spánok a viacej financií v budúcnosti.Otestujte si nás!