Financovanie

 

Bezplatný hypotekárny servis okrem iného zahŕňa:

Posúdenie výhodnosti Vašej existujúcej hypotéky v súčasnosti, tvorbu a porovnanie ponúk v konkurenčných bánkách,
Výber najvhodnejšej banky podľa Vašich požiadaviek,
Zhodnotenie výhodnosti a finančnej úspory pri refinancovaní hypotéky,
Kompletizáciu a prípravu celého úveru pre novú banku,
Kontrolu schvaľovania nového úveru,
Inštrukcie a informácie ako postupovať v pôvodnej banke,
Koordináciu a zaistenie včasného čerpania prostriedkov z nového úveru na účet pôvodnej banky,
Následný servis pri konci fixácie úrokovej sadzby.


HYPOTÉKY UŽ OD 1,20 % p.a.

Vlastné bývanie na dosah


Mať svoj priestor na bývanie je jednou zo základných potrieb každého človeka. Súvisí nielen s nevyhnutným pocitom bezpečia a zázemia (mať sa kam vrátiť), ale je aj výrazom slobody a nezávislosti. Získanie vlastnej vysnívanej strechy nad hlavou je pre väčšinu z nás najväčšou životnou investíciou. Preto je potrebné sa na jej financovanie náležite pripraviť.
Špecialisti na hypotekárne financovanie v EL Agency Vám pomôžu s realizáciou Vášho sna. Či už kupujete nový byt, chystáte sa na stavbu vlastného domu alebo na rozsiahlu rekonštrukciu staršieho objektu, vieme Vám pomôcť. Spolupracujeme s množstvom bánk a pomôžeme Vám nielen nájsť najvýhodnejšiu ponuku, ale aj vybaviť potrebné papierovanie.
Spolupracujeme s takmer všetkými bankami a zabezpečíme pre Vás tú najlepšiu hypotéku alebo úver zo stavebného sporenia. Veľmi radi sa Vám budeme venovať.

 

Refinančné úvery - Konsolidácia


Výhodne spojte svoje úvery do jedného už dnes a ušetrite na mesačnej splátke alebo plaťte rovnakú výšku splátky a získajte finančné prostriedky navyše na čokoľvek.
Spojenie viacerých úverov do jedného s nižšou splátkou, možnosť refinancovať aj úvery poskytnuté vybranými nebankovými a lízingovými spoločnosťami.
Možnosť získania finančnej rezervy vo forme navýšenia úveru, možnosť realizovať mimoriadnu splátku až do výšky 20% z úveru bez poplatku pri výročí podpisu zmluvy, zníženie úrokovej sadzby v prípade aktívneho využívania bežného účtu*(podľa podmienok banky).Bezúčelový úver - Spotrebný úverBezúčelový úver je každý úver, ktorého využitie netreba veriteľovi doložiť. Tento typ úveru sa niekedy označuje ako úver (pôžička) na čokoľvek.


Stavebné sporenie


Stavebné sporenie je už tradičný produkt na našom trhu. Používa sa predovšetkým ako vhodný finančný nástroj výhodného, štátom podporovaného sporenia, ale aj ako vhodný úver na menšie opravy či rekonštrukcie.
V poslednej dobe začínajú stavebné sporiteľne konkurovať ponukou úverov aj hypotekárnym bankám. Oplatí sa preto porovnať možnosti financovania z oboch zdrojov, často možno využiť aj ich kombináciu.
V EL Agency Vám naši špecialisti pomôžu dohodnúť sporiace aj úverové produkty stavebného sporenia. Kontaktuje nás a dohodnite si stretnutie.